عمل های زیبایی اندام تناسلی خارجی زنان

اگر برای رسیدن به اوج لذت جنسی مشکل دارید، از اختلال عملکرد جنسی رنج می برید، در حین مقاربت دچار درد می شوید، یا در حین فعالیت های روزمره یا هنگام پوشیدن لباس های تنگ احساس ناراحتی می کنید، آریزونا اورولوژی می تواند کمک کند. آکادمیک اورولوژی و اوروژنیکولوژی آریزونا در زمینه اوروژنیکولوژی زنان تخصص دارد و کمک محتاطانه و محرمانه ای را برای زنان در هر سنی ارائه می دهد.

طیف وسیعی از مشکلات اورولوژی زنان، مانند موارد ذکر شده، وجود دارد که هزاران زن را تنها در ایالات متحده تحت تأثیر قرار می دهد. در آریزونا اورولوژی، می خواهیم بدانید که اگر یکی یا ترکیبی از این مشکلات اورولوژی را تجربه می کنید، تنها نیستید. ما می خواهیم شما در جریان باشید و بدانید که درمان هایی وجود دارد که راه حل های موثری هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

درک آناتومی

مقدار بافتی که کلیتوریس را احاطه کرده است برای هر زن متفاوت است.

Prepuce به بافتی در هودهای کلیتورال اطلاق می‌شود که کلیتوریس را می‌پوشاند تا در برابر ساییدگی یا تحریک بیش از حد محافظت کند. زنانی که گره‌های کلیتورال کوچک دارند یا آن‌هایی که بافت پریپوسی اضافی دارند، متوجه می‌شوند که نمی‌توانند به ارگاسم برسند، یا برای رسیدن به اوج مشکل‌تر هستند.

کلیتوریس به معنای واقعی کلمه پوشیده شده است (یا توسط بافت بیش از حد محدود می شود)، تا حد زیادی احساس لامسه را کاهش می دهد و / یا به طور کامل آن را از بین می برد.

برخی از زنان به دلیل ژنتیک، مقاربت جنسی، مشکلات در زایمان یا افزایش یا کاهش وزن قابل توجه، بافت لابیا مینور (لب های داخلی) و/یا بافت لابیا ماژور (لب های خارجی) بزرگ شده اند. بزرگ شدن لابیای داخلی یا خارجی می تواند دردناک باشد، باعث تحریک دائمی شود و منجر به احساس عدم جذابیت یا بی کفایتی شود.

جراحی زیبایی اندام تناسلی خارجی زنان

برای تعیین اینکه آیا شما کاندید جراحی زیبایی اندام تناسلی زنان هستید، پزشکان آکادمیک اورولوژی و اوروژنیکولوژی آریزونا ممکن است مجموعه ای از آزمایشات را برای تشخیص حساسیت و اندازه کلیتورال، عرض کانال واژن و سهولت غلاف کلیتورال انجام دهند.

(که معمولاً در حین مقاربت رخ می دهد) که در آن غلاف پوستی که گره کلیتورال را می پوشاند در معرض دید قرار می گیرد. اگر جراحی بهترین درمان تعیین شود، متخصصان اورولوژی زن ما تصمیم خواهند گرفت که چه روشی (یا ترکیبی از روش‌های جراحی) برای شما و شرایط شما مناسب‌تر است. در زیر تعدادی از روش های زیبایی زنانه موجود در آکادمیک اورولوژی و اوروژنیکولوژی آریزونا آمده است.

برداشتن هود کلیتورال (همچنین به عنوان هودکتومی یا ختنه کلیتورال نیز شناخته می شود) یک روش جراحی اندام تناسلی زنانه برای برداشتن بافت اضافی پریپوس “هود” اطراف که گره کلیتورال را از سه طرف غلاف می کند. نشان داده شده است که برداشتن کلایتورال بافت اضافی را کاهش می دهد تا ناحیه واژن جذاب تری ایجاد کند و اجازه تحریک بیشتر به کلیتوریس را بدهد.

واژینوپلاستی (همچنین به عنوان جوانسازی واژن یا سفت کردن واژن شناخته می شود) روشی برای اصلاح مشکل کشیدگی عضلات واژن ناشی از زایمان است. زنانی که تحت عمل جراحی واژینوپلاستی یا جوانسازی واژن به کمک لیزر قرار می‌گیرند، متوجه می‌شوند که قدرت انقباض و کنترل بیشتری دارند و در طول تجربیات جنسی، حس بهتری دارند.

لابیاپلاستی (همچنین به عنوان لابیوپلاستی یا جراحی لابیال نیز شناخته می شود) یک روش جراحی است که باعث کاهش و/یا تغییر شکل لابیا مینور می شود پوستی که کلیتوریس زنانه و دهانه واژن را می پوشاند. کاهش لب های کوچک می تواند ظاهر زیبایی لابی های بزرگ شده غیر طبیعی را تا حد زیادی بهبود بخشد.

افزایش/افزایش نقطه G یک روش جراحی پلاستیک زنانه است که از کلاژن انسانی برای برجسته‌تر کردن نقطه G بیمار استفاده می‌کند. بسیاری از بیمارانی که تحت افزایش/افزایش (یا تقویت) نقطه G قرار می‌گیرند، پاسخ‌های جنسی بیشتر و سریع‌تری را تجربه می‌کنند.

پرینئوپلاستی روشی است که پرینه آسیب دیده (ناحیه بین واژن و راست روده) را ترمیم می کند که می تواند دهانه واژن را بازتر از حد طبیعی کند. جراحی پرینئوپلاستی به بیماران کمک می کند تا مجرای واژن را سفت کنند و در برخی موارد فشار لگنی را کاهش داده و حرکات روده را بهبود ببخشند.

زمان بهبودی بستگی به روش دارد. با این حال، اکثر بیماران در عرض چند روز به راحتی راه می روند و در عرض 6-4 هفته به فعالیت های جنسی باز می گردند. به طور معمول، درد حداقل است و با داروهای خوراکی قابل کنترل است. جراحان آکادمیک اورولوژی و اوروژنیکولوژی آریزونا خطرات و هزینه های جراحی را در طول مشاوره خصوصی با شما بررسی خواهند کرد.

منبع: academic-urologyدکتر چک

دیدگاهتان را بنویسید